Strona główna O mnie

O mnie

Wyczuwalne jest między wierszami, że Czarnogórę nie poznawałam samotnie.

Historia podobna do wielu. Pojechaliśmy do Czarnogóry, zakochaliśmy się w niej i postanowiliśmy wrócić. Połączyła nas praca, pasja do tego małego kraju i wyjątkowa przyjaźń. Efekty naszej historii znajdujesz tutaj.

Mając okazję pracować i mieszkać tutaj przez kilka miesięcy, nabraliśmy innego spojrzenia niż typowy turysta.

Nasze spostrzeżenia odnośnie Czarnogóry są takim stanem pomiędzy:

– turystą – który, przyjeżdża zachwycić się obcym krajem
– mieszkańcem – który, patrzy na pewne miejsca bardziej krytycznie i pragmatycznie

Co z tego wyszło?

Nasza strona, na której znajdziesz:

Konkretne i rzetelne informację o Czarnogórze. Szczegółowo opisane, praktyczne elementy podróżowania tutaj na miejscu. Podsumowując, krótko i na temat – czyli tak jak można opisać Łukasza.

Historie wplecione w miejsca mniej lub bardziej odkryte. Czarnogórskie zakamarki, których przeciętny turysta na oczy nie zobaczy. Do tego opowieści o tym co najbardziej cenimy, pyszne jedzenie i lokalnych mieszkańców. Czyli emocjonalnie i z historią – tak jak można opisać Natalię.

Kim jesteśmy?

Natalia
Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywała przez lata pracują przy organizacji eventów, animacji czasu wolnego i sprzedaży. Pracę w turystyce zaczynała w basenie Morza Śródziemnego głównie w Hiszpanii, po czym trafiła na bałkański region. Dostrzegając olbrzymi potencjał w Czarnogórze postanowiła właśnie ten kraj przybliżyć swoim rodakom.

Łukasz
Licencjonowany pilot wycieczek, specjalizujący się w turystyce azjatyckiej. Jak się okazało jego egzotyczne doświadczenie sprawdziło się idealnie we wciąż „dziewiczych” Bałkanach. Sprawca całego zamieszania. Pierwszy dostrzegł, że brakuje rzetelnych informacji o Czarnogórze. Źródła o holistycznym podejściu, gdzie bez problemu znajdziesz informacje co warto zobaczyć, a także praktyczne wskazówki jak podróżować po Czarnogórze.

Z wielką chęcią dzielimy się naszą pasją do Czarnogóry. Masz szczegółowe pytanie, nie wahaj się napisać do nas!