Prywatny transfer z lotniska Tivat.
Prywatny transfer z lotniska Tivat.

Przede wszystkim – prywatny transfer z lotniska Tivat wprowadziliśmy w sezonie 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga przede wszystkim biorąc pod uwagę Wasze sugestie oraz to, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadzaliśmy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Tivat.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może z pewnością być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jeśli nie zaplanujemy wcześniej, w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to na starcie możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a w dodatku korporacje TAXI mają wyłączność na oferowanie swoich usług. W związku z tym ich ceny są wyższe. Warto też wspomnieć, że przylot późnym wieczorem z dziećmi czy z większymi walizkami nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie transportu.

Ile zaś wart jest Twój czas w stosunku do cen dojazdu?

Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja, to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy w Podgoricy. Po takiej wyprawie często to potencjalnie najtańsze rozwiązanie okazuje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My, kiedy staraliśmy się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy „nigdy więcej”. Więcej o tym, jak wygląda dojazd z lotniska Tivat, możecie poczytać również w oddzielnym artykule. Odnośnik do niego znajdziecie w podświetlonym tekście.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Tivat jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem, bo zapewnia najlepszy komfort i oszczędność czasu. Taka forma dojazdu to bez wątpienia najlepsza opcja dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują większą grupą lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Prywatny transfer z lotniska Tivat.
Prywatny transfer z lotniska Tivat.

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikacją publiczną – najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Zwiedzanie samochodem osobowym daje nam bowiem możliwość poznania Czarnogóry i dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy również, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyzwanie, tym bardziej dla niewprawionego kierowcy. Dlatego, starając się myśleć także o takich turystach, postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią i wprowadzić do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Podgorica? Jeśli tak, to zerknij tutaj.

Prywatny transfer to nie taksówka

To pierwsza rzecz, którą z pewnością należy rozróżnić. Warto podkreślić, że prywatny transfer jest usługą o wyższym standardzie, bo indywidualnie dostosowaną pod Wasze potrzeby. Umówiony na godzinę, która Wam odpowiada i potwierdzony wcześniej, żebyście nie musieli nic organizować po wyjściu z lotniska czy hotelu. Dzieci jeżdżą w foteliku – w przeciwieństwie do taksówek. Co więcej – transfer jest realizowany nieoznaczonymi (jak taksówki) i zdecydowanie wyższej klasy samochodami. W głównej mierze jest to usługa dla osób, które cenią sobie komfortowe warunki podróży, ale też nie chcą tracić cennego czasu. Podsumowując, nie jest to usługa dla każdego, bo nie każdy takiej usługi po prostu potrzebuje.

Prywatny transfer z lotniska Tivat – cennik

Na zakończenie – poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 3 osoby i max. 7 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, ale w przypadku większej grupy trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, która zależy od potrzebnego samochodu.

Ważne: nasza wypożyczalnia samochodów i firma realizująca transfery mają swoją bazę w Budvie, dlatego przejazdy realizują w Budwańskiej Riwierze. Barska Riwiera i Ulcinj niestety jest na tyle daleko, że nie mogą zaproponować atrakcyjniejszych cen niż korporacje TAXI z lotniska – wynika to z czysto logistycznych powodów.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 3 osoby.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Tivat / Kotor40 euro80 euro
Budva / Bećići48 euro96 euro
Herceg Novi70 euro 140 euro
Sutomore80 euro160 euro
Bar90 euro180 euro
Ulcinj110 euro220 euro
Podgorica100 euro 200 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 7 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Tivat / Kotor55 euro110 euro
Budva / Bećići65 euro130 euro
Herceg Novi85 euro 170 euro
Sutomore100 euro200 euro
Bar110 euro220 euro
Ulcinj125 euro250 euro
Podgorica120 euro 240 euro

Rezerwacja prywatnego transferu z lotniska TIVAT

W celu zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email auto@hvala.pl:

  • Imię i Nazwisko
  • Numer telefonu
  • Numery lotów
  • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
  • Miasto – nazwa hotelu/apartamentu
  • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne, np. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik.

    Kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem z kartką z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu. Wtedy możecie już zacząć urlop.
    Płatność gotówką na miejscu u kierowcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj