Wymarzony urlop w Czarnogórze? Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy, aby pomóc Wam w zaplanowanie idealnego wyjazdu. Swoją pasją chcemy dzielić się dalej, dlatego wkładamy dużo serca i zaangażowania w przygotowanie Twojego urlopu. Chcemy, abyś odkrył taką piękną Czarnogórę, w której my się zakochaliśmy.

Plan urlopu w Czarnogórze

Planowanie takiego wyjazdu jest czasochłonne. Zwłaszcza jeżeli chcemy sporo zwiedzać. Sytuacja jest o wiele prostsza, gdy jedziemy z biurem podróży nastawieni tylko na odpoczywanie w hotelu. Wyjazdy dla rodzin z dziećmi, zorganizowane grupy, objazdówki po Bałkanach i inne wyjazdy, gdy chcemy zwiedzać to temat bardziej złożony. Trzeba uwzględnić wiele czynników przy takich wakacjach. Dlatego my wychodzimy Wam naprzeciw.

Koszt przygotowania całego planu urlopu wynosi 50 euro / osoby dorosłej. Jest to cena za podstawy pakiet, jeżeli plan wyjazdu jest bardziej złożony, rozbudowany czy dłuży to cena może ulec zmianie.

Przygotowanie indywidualnego planu zgodnie z Waszym budżetem i czasem wyjazdu, zawiera:

 • Wybór miejscowości na urlop, pod kątem Waszych preferencji.
 • Pomoc w wyszukiwaniu lotów.
 • Opcje transferów z lotniska i inne niezbędne połączenia.
 • Pomoc w wynajęciu auta.
 • Propozycję zakwaterowania, kilka opcji do wyboru.
 • Pomysły na lokalne wycieczki z cenami.
 • Aktualne ceny wejść do atrakcji turystycznych z godzinami otwarcia.
 • Mini przewodnik, co trzeba wiedzieć przed wyjazdem.
 • Symulacja kosztów – uwzględniając koszty stałe np. opłata klimatyczna.

Jak wygląda zaplanowanie Waszego urlopu w Czarnogórze z nami

Wspólnym mianownikiem są tutaj wymarzone wakacje, ale różnice tkwią w indywidualnych preferencjach i oczekiwaniach. Dlatego po wspólnych przygotowaniach, to Wy podejmujecie ostateczną decyzję. W naszej ofercie znajduje się cały pakiet związany z przygotowaniem urlopu.

Krok 1. Szczegóły Waszego urlopu 

Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany współpracą. Na maila wyślemy Ci ankietę, w której odpowiesz na kilka pytań, co pozwoli nam określić Wasze oczekiwania i poznać niezbędne szczegóły Waszego wyjazdu. Jest to bardzo ważny etap naszej współpracy. Musimy Was trochę poznać, żeby wiedzieć co lubicie, jak chcecie spędzać urlop, a co absolutnie nie wchodzi w grę. W tej ankiecie podacie również takie ważne informacje jak: Wasz budżet, termin wyjazdu, ilość osób, miejsce zamieszkania. Po ankiecie kontaktujemy się w Wami z celu dogrania szczegółów.

email: info@hvala.pl

Sporządzamy krótką umowę i dokonujesz wpłaty zaliczki celem zabezpieczenia, żeby nasza praca nie poszła na marne.

Krok 2. Szukamy połączeń lotniczych lub ustalamy trasę dojazdu 

Następnym etapem jest znalezienie połączeń lotniczych lub ustalenie trasy dojazdu. W zależności od lokalizacji możesz lecieć z Warszawy, Poznania, Katowic, Krakowa lub Wrocławia. Bilety możesz również wyszukać na własną rękę. Pomocne mogą się przydać informację kiedy planować urlop i jakie są możliwości lotów z Polski. Jadąc samochodem z Polski, również możesz sam wcześniej zdecydować, która trasa jest dla Was najlepsza, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Krok 3. Wybór zakwaterowania

Kolejnym zadaniem jest wybór miejscowości i noclegu. Biorąc pod uwagę Wasz budżet i charakter urlopu, wybierzemy kilka propozycji dla Was do wyboru.

Krok 4. Podsumowanie 

Na tym etapie po zebraniu wszystkich informacji wysyłamy Wam propozycję Waszego urlopu. W mini przewodniku znajdziecie wszystkie niezbędne szczegóły, ceny, opisy poszczególnych etapów podróży i całego urlopu. Podzielimy się z Wami mapkami, linkami i wszystkimi poradami, które będą niezbędne przy realizacji Waszego wyjazdu. W poradniku znajdą się, również możliwości na zwiedzanie, scharakteryzujemy dany region i wskażemy jego mocne i słabe strony, również pod kątem atrakcji turystycznych.

8 KOMENTARZE

  • Cieszy nas to bardzo! Świetne połączenie praca nad organizacja przed wyjazdem, a na urlopie to już mu się zajmiemy przygotowaniem fantastycznej wycieczki dla Pani! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów 🙂

 1. Ja również jak Pani Beata , bardzo chętnie skorzystam z Państwa usług , chętnie zobaczę wszystkie atrakcje jakie są wymieniane w państwa artykułach , bardzo fajny i profesjonalny blog , widać ze kochają państwo miejsce o którym piszą pozdawiam serdecznie 🙃

  • Oj tak, kochamy i to bardzo 🙂
   Dlatego pokazywanie tego kraju, daje nam dużo satysfakcji, ale żeby nie było jak przez różowe okulary, minusy i wady, też uczciwie pokazujemy.
   Niezmiernie się cieszymy, że naszą pasję widać w artykułach!
   Pozdrawiamy 🙂

 2. Witam
  prawdopodobnie we wrzesniu wybieramy sie z partnerem do Czarnogory. Czy oprocz planowania calej wycieczki jest rowniez opcja na wspolne zwiedzanie z Panstwem?

  Pozdrawiam

  • Witam,
   jak najbardziej jest taka możliwość. Przygotowujemy indywidualny plan zwiedzania według Państwa oczekiwać i preferencji. Proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here