OFERTA PRYWATNYCH TRANSFERÓW

Wprowadzenie do naszej oferty usługi prywatnych transferów było odpowiedzią na ograniczenia infrastruktury komunikacyjnej i trudności związane z brakiem komunikacji publicznej na lotniskach, gdzie taksówki posiadają monopol na usługi transportowe. Prywatny transfer jest więc nie tylko wygodnym, ale i elastycznym rozwiązaniem, które może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb podróżnych, oferując im bezstresową i komfortową opcję podróżowania po przyjeździe do Czarnogóry.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Firma transportowa, z którą współpracujemy od 2020 roku, posiada wszelkie niezbędne uprawnienia wymagane do świadczenia tego typu usług czyli tzw. Limo Service. Proces uzyskania tej licencji jest wymagający i ściśle regulowany, co przy wzrastającej liczbie kontroli policyjnych, podkreśla jej wartość. Ze względu na rygorystyczne kryteria i wysokie koszty związane z uzyskaniem dokumentów oraz z ograniczoną liczbą zarejestrowanych firm – usługa prywatnego transferu w Czarnogórze jest traktowana jako usługa PREMIUM.

Korzystając z usług naszej firmy transportowej masz gwarancję na:

 • Bezpieczeństwo: Każdy z kierowców musi spełniać rygorystyczne kryteria, takie jak minimalny staż pracy w zawodzie, odpowiedni wiek oraz ograniczona ilość mandatów karnych.
 • Jakość: Nasza flota składa się wyłącznie z samochodów o podwyższonym standardzie, które są regularnie serwisowane i utrzymane w nienagannej czystości – jakość, która nie zawsze jest możliwa do osiągnięcia w przypadku zwykłych taksówek.
 • Komunikację: Wszyscy kierowcy posługują się językiem angielskim, co ułatwia komunikację.
 • Profesjonalizm: Kierowcy nie palą papierosów w samochodach, co odróżnia ich od wielu taksówek.
 • Przestrzeganie zasad ruchu drogowego: Kierowcy są zobowiązani do przestrzegania przepisów drogowych, w tym zakazu rozmawiania przez telefon podczas jazdy, co niestety jest praktyką często spotykaną na bałkańskich drogach.

WAŻNE: Tylko i wyłącznie samochody na czarnogórskich tablicach rejestracyjnych mogą realizować usługi na terenie Czarnogóry. 

Dla kogo jest usługa prywatnego transferu?

Usługa prywatnego transferu okazuje się nieoceniona, kiedy przybywasz późnym wieczorem, podróżujesz z dziećmi lub masz przy sobie dużo bagażu. W takich sytuacjach, spontaniczne poszukiwanie transportu na miejscu może przysporzyć trudności, a nawet zaskoczyć, jeśli nie rozważyłeś wcześniej dostępnych opcji.

Usługa prywatnego transferu jest dedykowana dla osób, które: 

 • Cenią swój czas: Kierowca czeka na lotnisku i prosto po wyjściu z hali przylotów kierujecie się do samochodu.
 • Oczekują wygody: Kierujecie się bezpośrednio do miejsca zakwaterowania – jest to najszybszy sposób dojazdu z lotniska. 
 • Podróżują w grupie: W sytuacji podziału kosztów oferta staje się bardziej atrakcyjna dla większej liczby osób.
 • Nie planują wynajmu auta: Preferują bezproblemową i bezpośrednią podróż do miejsca zakwaterowania. Bez stresu związanego z poruszaniem się w nieznanym terenie. 
 • Posiadają dzieci: Stawiają na bezpieczną jazdę (podczas naszych transferów są foteliki) lub wolą uniknąć wieloetapowej podróż.
 • Chcą uniknąć stresu: Nasza usługa eliminuje stres związany z poszukiwaniem dworca, stacji czy kupowaniem biletów, umożliwiając pełną koncentrację na cieszeniu się podróżą.

CENY TRANSFERÓW W 2024

Ceny prywatnych transferów są kształtowane na miarę indywidualnych potrzeb, zapewniając elastyczność i dopasowanie do: liczby podróżnych, wybranej trasy, preferowanego modelu pojazdu, gwarantującego komfortową i bezpieczną podróż.

Poniżej znajdziecie ustalone stałe ceny dla najpopularniejszego kierunku – czyli transferu z lotniska Podgorica. Dla wszystkich innych destynacji i większej ilości osób – oferujemy personalizowaną wycenę, dostosowaną do Waszych wymagań. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania wyceny. 

CENY TRANSFERÓW Z LOTNISKA PODGORICA

TRANSFER DLA MAX. 4 OSÓB

 

Miasto Cena w jedną stronę
(euro)
Cena w obie strony
(euro)
Budva / Petrovac 85 € 170 €
Tivat / Kotor 115 € 230 €
Perast  135 € 270 €
Herceg Novi 160 € 320 €
Bar / Sutomore 85 € 170 €
Dobra Voda / Ulcinj 100 € 200 €

 

WAŻNE: Transfer odbywa się samochodem osobowym, co wiąże się z ograniczonym miejscem. 

 • 4 osoby: możliwy jest transfer TYLKO Z MAŁYMI BAGAŻAMI PODRĘCZNYM
 • 2 dorosłych + 2 dzieci – nie ma możliwości zmieścić 2 foteliki, TYLKO 1 fotelik + 1 podstawka

TRANSFER DLA MAX. 7 OSÓB

Miasto Cena w jedną stronę
(euro)
Cena w obie strony
(euro)
Budva / Petrovac 115 € 230 €
Tivat / Kotor 140 € 280 €
Perast 170 € 340 €
Herceg Novi 190 € 380 €
Bar / Sutomore 115 € 230 €
Dobra Voda / Ulcinj 120 € 240 €

WAŻNE: Transfer odbywa się samochodem osobowym typu minivan, co wiąże się z ograniczonym miejscem na bagaże. 

 • w przypadku 7 osób – nie ma miejsca na 7 wielkich walizek – takie informacje trzeba zgłaszać na etapie rezerwacji

DOŁĄCZ DO GRONA 100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

ZAREZERWUJ TRANSFER PRZEZ FORMULARZ