WYJAZDY DLA GRUP W CZARNOGÓRZE

Podróżujesz w większej grupie znajomych? Marzysz o niezapomnianym wyjeździe, który zainspiruje, zmotywuje i nagrodzi Twój zespół? Zaplanuj swoją kolejną podróż motywacyjną z naszą wyjątkową ofertą dla grup w Czarnogórze. Ten malowniczy kraj, położony nad błękitnymi wodami Adriatyku, oferuje niezrównane możliwości dla firm poszukujących inspirującej i motywującej destynacji.

 

Co ma do zaoferowania Czarnogóra?

  • Oryginalność: Czarnogóra to wciąż nieodkryta perła dla wielu. Zaskocz swój zespół czymś unikatowym!
  • Różnorodność: Od adrenaliny na raftingu po relaks na plaży. Czarnogóra ma wszystko to, czego potrzeba dla różnych typu grup.
  • Kulinarne Odkrycia: Lokalne winiarnie i degustacje. Smakuj i odkrywaj wyjątkowe potrawy w każdym regionie.
  • Kultura i Gościnność: Poznaj bogatą historię i tradycję regionu. Ciesząc się ciepłem lokalnych mieszkańców.

Co my oferujemy?

  • Elastyczność i Kreatywność: Organizujemy wyjazdy dla grup o różnej wielkości i tematyce, tworząc programy dostosowane do Waszych potrzeb.
  • Lokalne Doświadczenie: Nasz zespół ekspertów, mieszkańców Czarnogóry, zapewnia wsparcie na każdym etapie i usługi w języku polskim.

PROGRAM

Programy dla grup w Czarnogórze są starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasz zespół ekspertów zadba o to, aby każdy aspekt podróży był dopracowany, a uczestnicy wrócili z niezapomnianymi wspomnieniami. Każdą ofertę przygotowujemy na miarę – bazując na możliwościach jakie daje nam Czarnogór, a jest ich nie mało!

 

TRANSFER

Zorganizujemy dla Waszej grupy transfery: z lotniska do hotelu i z powrotem, do atrakcji turystycznych czy podczas zwiedzania. Przejazdy odbywają się nowoczesnym, klimatyzowanym autokarem lub luksusowym samochodem VIP – wszystko w zależności od wielkości grupy i Waszych potrzeb.

 

ZWIEDZANIE I ATRAKCJE

W naszym teamie mamy polskich licencjonowanych przewodników i pilotów. Posiadamy licznych lokalnych kontrahentów z którymi jesteśmy w stanie zaoferować bogaty wybór wycieczek i atrakcji:
 
  • Wodne: Od raftingu, przez kajaki, canyoning, aż po rejsy łódkami, jachtami czy katamaranami.
  • Górskie: Trekkingi w Parkach Narodowych, zjazdy tyrolkami, wspinaczki via ferratą czy jazda konna w górach.
  • Zróżnicowane: przejażdżki starymi, kolekcjonerskimi autami, jeepami czy tuk-tukami – wybór należy do Was.
Marzycie o czymś konkretnym? Napiszcie, a może uda się nam to zorganizować.

ZAKWATEROWANIE

Z wielką chęcią pomożemy wybrać Wam odpowiednie zakwaterowanie. W tym zakresie Czarnogóra oferuje bardzo zróżnicowaną bazę:  od tradycyjnego zakwaterowania po luksusowe obiekty.

DOŁĄCZ DO GRONA 100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: