Czy planujemy wydać swój przewodnik po Czarnogórze? To pytanie zadawaliście nam setki razy na przestrzeni ostatnich lat. Zgadzamy się z tym, że rynek wydawniczy nie jest jeszcze zbyt bogaty w dobre pozycje dotyczące tego niewielkiego skrawka ziemi. Niektóre z nich opisywaliśmy w innym artykule. Jednak prowadzenie intensywnie rozwijającej się firmy i wciąż aktywna działalność promocyjna Czarnogóry w internecie spowodowała, że trochę to trwało.

Tworzenie przewodników to kolejny krok naszej pasji

Od momentu powstania bloga w 2017 roku, działalność „hvali” się rozszerza. Początkowo były to tylko podstawowe artykuły dotyczące wjazdu do kraju, przepisów lotniskowych i tym podobnych spraw. Z czasem blog zaczął przyciągać większą liczbę czytelników, co pozwoliło nam zaoferować o wiele więcej treści. Pojawiały się pytania o polecane przez nas wypożyczalnie samochodów oraz o możliwość umówienia się na zwiedzanie najciekawszych miejsc w Czarnogórze właśnie z nami. Dlatego Jędrzej zdobył licencję przewodnika po Czarnogórze i otworzyliśmy na miejscu agencję turystyczną, dzięki czemu możemy pokazywać Wam ten region. Zawsze Was słuchamy! Większość pomysłów wypłynęła od Was, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Tak było również w przypadku naszego przewodnika po Czarnogórze. Jak już się domyślacie jest to nasz pierwszy e-book, ale już zapowiadamy, że będą następne.

HvalaBook: Nasz pierwszy interaktywny przewodnik po Czarnogórze.
HvalaBook: Nasz pierwszy interaktywny przewodnik po Czarnogórze.

W końcu się udało! Wydaliśmy nasz pierwszy przewodnik po Czarnogórze!

Nasz pierwszy przewodnik o Czarnogórze jest stworzony pod zwiedzanie przez cały rok. Poza ważnymi informacjami, takimi jak: potrzebne dokumenty do podróży, lokalne przepisy, waluta – znajdziecie tutaj wiele naszych wskazówek do zwiedzania oraz rad, przydatnych do poruszania się na miejscu. Co więcej przewodnik zawiera również opisy regionów nadmorskich, części centralnej i górskiej. Do tego polecane przez nas: plaże, punkty widokowe, atrakcje na miejscu oraz restauracje! Sprawdziliśmy ponad 60 knajpek właśnie dla Was!

HvalaBook: Nasz pierwszy interaktywny przewodnik po Czarnogórze.
HvalaBook: Nasz pierwszy interaktywny przewodnik po Czarnogórze.

HvalaBook to interaktywny przewodnik

Bardzo nam zależało, żeby nasz przewodnik po Czarnogórze nie był „skopiowaniem” naszego bloga. Przyzwyczailiśmy Was do pewnego poziomu i nie chcieliśmy Was zawieźć! Postanowiliśmy, że nasz przewodnik będzie w pełni interaktywny, aby przeszukiwanie w nim informacji było łatwiejsze. Dodaliśmy sporo lokalizacji na mapach google i stworzyliśmy własne. Tutaj Was nie zaskoczymy, pisząc że sami podsunęliście nam pomysł, wielokrotnie pisząc, że dziękujecie nam za treści na blogu, że są super przydatne… ale jest ich tak dużo! Rozumiemy, że to ponad 200 artykułów – kto ma czas to wszystko czytać przed urlopem!? Podziwiamy tych co mają na to czas, a resztę zapraszamy po naszego e-booka 😉

HvalaBook: Przewodnik po Czarnogórze.
HvalaBook to nasz pierwszy, interaktywny przewodnik po Czarnogórze.

Nasz przewodnik po Czarnogórze będzie aktualizowany

Kolejną rzeczą, która kuleje w Czarnogórze, są aktualizacje. W internecie często mamy problem, aby znaleźć informacje, mimo znajomości języka. Strony organizacji turystycznych czy rządowe są albo prowadzone tylko w lokalnym języku, albo w ogóle nie są aktualizowane. O wydarzeniach na miejscu najczęściej dowiadujemy się po fakcie. Nie jesteśmy w stanie aktualizować przed sezonem każdego artykułu, bo musielibyśmy poprawiać dosłownie wszystkie. Efektem tego byłoby, że poświęcając czas na poprawki, nie napisalibyśmy żadnego nowego. Postanowiliśmy, że nasz przewodnik po Czarnogórze będzie aktualizowany zawsze przed sezonem, a każdy, kto zakupi nasz HvalaBook raz, będzie otrzymywać aktualizacje. Mimo sporej dawki wiedzy o Czarnogórze, przewodnik w postaci e-booka nie waży, możecie go mieć otwierać na telefonie, tablecie czy laptopie.

Taką okładkę wybraliście! Przewodnik po Czarnogórze.
Taką wybraliście okładkę dla naszego HvalaBooka.

1 KOMENTARZ

  1. Polecam e -book po prostu rewelacyjnie opisany profesjonalnje wiele ciekawych miejsc opisanych co tu dużo pisać petarda jeszcze raz serdecznie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj