Prywatny transfer z lotniska Podgorica.
Prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica to nowość jaką wprowadzamy w sezonie 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga wsłuchując się w Wasze sugestie, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego wychodząc na przeciw Waszym potrzebom wprowadzamy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jak nie zaplanujemy wcześniej w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to tutaj możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a korporacje TAXI mają wyłączność oferowania swoich usług, co oznacza że ich ceny są wyższe. Przylot późnym wieczorem, z dziećmi czy z większymi walizkami, nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie przewozu. Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja – to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy do Podgoricy. Po takiej wyprawie, często te najtańsze rozwiązanie staje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My starając się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy, nigdy więcej, ale to pewnie dlatego, że trafiliśmy na nieklimatyzowany autobus i siedzenia bez oparcia… ahoj przygodo! 😉 Więcej możecie poczytać w oddzielnym artykule jak wygląda dojazd z lotniska Podgorica.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Podgorica jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – najlepszy komfort i oszczędność czasu. Taka forma dojazdu to najlepsze rozwiązanie dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują w więcej osób, lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikacją publiczną – najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Zwiedzanie samochodem osobowym daje nam możliwość poznania Czarnogóry i dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyznanie, tym bardziej dla niewprawionego kierowcy. Dlatego starając się myśleć, również o takich turystach postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią i wprowadzić do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Tivat – zerknij tutaj.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica – cennik

Uzgodniliśmy z firmą realizującą transfery ceny niższe niż obowiązujące w korporacjach TAXI na lotnisku Podgorica. Dodatkowo transfer korzystniej będzie zamawiać od razu w obie strony. Poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 3 osoby i max. 7 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, tylko w przypadku większej grupy, trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, zależną od potrzebnego samochodu.

Ważne: nasza wypożyczalnia samochodów i firma realizująca transfery ma swoją bazę w Budvie, dlatego przejazdy realizują w Budwańskiej Riwierze. Barska Riwiera i Ulcinj, niestety jest na tyle daleko, że nie mogą zaproponować atrakcyjniejszych cen niż korporacje TAXI z lotniska – wynika to z czysto logistycznych powodów.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 3 osoby.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac50 euro95 euro
Tivat / Kotor70 euro130 euro
Herceg Novi95 euro 180 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 7 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac70 euro130 euro
Tivat / Kotor90 euro170 euro
Herceg Novi115 euro 220 euro

Warunki zamówienia prywatnego transferu z lotniska Podgorica

Do zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email: info@hvala.pl 

 • Imię i Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Numery lotów
 • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
 • Miasto – nazwa hotelu / apartamentu
 • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne tj. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik

Tak jak w przypadku wynajęcia auta, kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem – nie można teraz wchodzić na halę wylotów. Na kartkę z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu i możecie już zacząć urlop. Płatność jest gotówką na miejscu u kierowcy.

Prywatny transfer, to nie jest taksówka

Prywatny transfer to nie jest taksówka. To pierwsza rzecz, którą należy rozróżnić. Prywatny transfer jest usługą o wyższym standardzie. Indywidualnie dostosowany pod Wasze potrzeby. Umówiona tak, jak Wam odpowiada godzina i potwierdzony wcześniej, żebyście nie musieli nic organizować po wyjściu z lotniska czy hotelu. Dzieci jeżdżą w foteliku – czego nie ma w taksówce. Transfer jest realizowany nieoznaczonymi (jak taksówki) i zdecydowanie wyższej klasy samochodami. Jest to usługa dla osób, które cenią komfortowe warunki podróży i nie chcą tracić cennego czasu. Podsumowując również nie jest to usługa dla każdego, bo nie każdy takiej potrzebuje.

4 KOMENTARZE

  • Kamila,
   ślicznie dziękujemy za tak miłą reakcję na nasz nowy pomysł.
   Staramy się słuchać Waszych sugestii i dobrze wiedzieć, że trafiliśmy 🙂
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 1. Witam

  Wybieram się pierwszy raz do Czarnogóry w sierpniu jeśli sytuacja nie zmieni się na gorszą. I tu mam pytanie w związku z ,,koroną,, – taksówką mogą jechać jedynie dwie osoby ? Nie chodzi mi o transfer z lotniska a zwyczajnie nie wiem jaką będę mieć odległość do ,, apartamentu ,, po wyjściu z autokaru.

  Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here