Prywatny transfer z lotniska Podgorica.
Prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica to nowość jaką wprowadzamy od sezonu 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga wsłuchując się w Wasze sugestie, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego wychodząc na przeciw Waszym potrzebom wprowadzamy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jak nie zaplanujemy wcześniej w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to tutaj możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a korporacje TAXI mają wyłączność oferowania swoich usług, co oznacza że ich ceny są wyższe. Przylot późnym wieczorem, z dziećmi czy z większymi walizkami, nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie przewozu. Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja – to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy do Podgoricy. Po takiej wyprawie, często te najtańsze rozwiązanie staje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My starając się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy, nigdy więcej, ale to pewnie dlatego, że trafiliśmy na nieklimatyzowany autobus i siedzenia bez oparcia… ahoj przygodo! 😉 Więcej możecie poczytać w oddzielnym artykule jak wygląda dojazd z lotniska Podgorica.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Podgorica jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – najlepszy komfort i oszczędność czasu. Taka forma dojazdu to najlepsze rozwiązanie dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują w więcej osób, lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikacją publiczną – najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Zwiedzanie samochodem osobowym daje nam możliwość poznania Czarnogóry i dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyznanie, tym bardziej dla niewprawionego kierowcy. Dlatego starając się myśleć, również o takich turystach postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią i wprowadzić do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Tivat – zerknij tutaj.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica – cennik

Poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 3 osoby i max. 7 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, tylko w przypadku większej grupy, trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, zależną od potrzebnego samochodu.

Ważne: nasza wypożyczalnia samochodów i firma realizująca transfery ma swoją bazę w Budvie, dlatego przejazdy realizują w Budwańskiej Riwierze. Barska Riwiera i Ulcinj, niestety jest na tyle daleko, że nie mogą zaproponować atrakcyjniejszych cen niż korporacje TAXI z lotniska – wynika to z czysto logistycznych powodów.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 3 osoby.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac55 euro110 euro
Tivat 85 euro170 euro
Kotor 90 euro 180 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 7 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac70 euro140 euro
Tivat 100 euro200 euro
Kotor105 euro 210 euro

Warunki zamówienia prywatnego transferu z lotniska Podgorica

Do zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email: info@hvala.pl 

 • Imię i Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Numery lotów
 • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
 • Miasto – nazwa hotelu / apartamentu
 • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne tj. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik

Tak jak w przypadku wynajęcia auta, kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem – nie można teraz wchodzić na halę wylotów. Na kartkę z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu i możecie już zacząć urlop. Płatność jest gotówką na miejscu u kierowcy.

Prywatny transfer, to nie jest taksówka

Prywatny transfer to nie jest taksówka. To pierwsza rzecz, którą należy rozróżnić. Prywatny transfer jest usługą o wyższym standardzie. Indywidualnie dostosowany pod Wasze potrzeby. Umówiona tak, jak Wam odpowiada godzina i potwierdzony wcześniej, żebyście nie musieli nic organizować po wyjściu z lotniska czy hotelu. Dzieci jeżdżą w foteliku – czego nie ma w taksówce. Transfer jest realizowany nieoznaczonymi (jak taksówki) i zdecydowanie wyższej klasy samochodami. Jest to usługa dla osób, które cenią komfortowe warunki podróży i nie chcą tracić cennego czasu. Podsumowując również nie jest to usługa dla każdego, bo nie każdy takiej potrzebuje.

12 KOMENTARZE

  • Kamila,
   ślicznie dziękujemy za tak miłą reakcję na nasz nowy pomysł.
   Staramy się słuchać Waszych sugestii i dobrze wiedzieć, że trafiliśmy 🙂
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 1. Witam

  Wybieram się pierwszy raz do Czarnogóry w sierpniu jeśli sytuacja nie zmieni się na gorszą. I tu mam pytanie w związku z ,,koroną,, – taksówką mogą jechać jedynie dwie osoby ? Nie chodzi mi o transfer z lotniska a zwyczajnie nie wiem jaką będę mieć odległość do ,, apartamentu ,, po wyjściu z autokaru.

  Pozdrawiam

 2. Jak wygląda temat na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o prywatny transfer 4 osób z lotniska do Bar ? Są opcje u przewoźników dla 4 osób, bez konieczności rezerwacji mini van-a ale czy w obecnej sytuacji jest to możliwe ?

 3. Natalio dziękujemy za super wskazówki jeśli chodzi o transfer z lotniska Podgorica pociagiem. Wszystko się udało, nie było źle. Jeydnie dojście kawałek jest droga bez chodnika Ale to nie droga szybkiego ruchu. Dla osób, które będą mieszkać na trasie pociągu naprawdę dobra alternatywa i bardzo ekonomiczna 2euro osoba dorosła A dziecko Pan konduktpe machnął ręką 😁(9lat). Czas wg rozkladu ok 50min do Baru tak jak autem. Pozdrawiamy serdecznie.

  • Super, dziękuje za opisanie swoich doświadczeń 🙂 Wiadomo, nie każdemu będzie odpowiadała taka opcja, ale dobrze wiedzieć, że Wam się podobało 🙂
   PS: a to często słyszymy, że konduktor nie bierze pieniędzy 😀
   Pozdrawiamy

 4. Przepraszam nie zauważyłam, że wszystko jest napisane w poście. To w takim razie mam pytanie, czy do Budvy można dojechać z Podgoricy transportem publicznym? Jaka jest mniej więcej cena za osobę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here