Prywatny transfer z lotniska Podgorica.
Prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica wprowadziliśmy w sezonie 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga przede wszystkim biorąc pod uwagę Wasze sugestie oraz to, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadzaliśmy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Podgorica.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jeśli nie zaplanujemy wcześniej, w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to na starcie możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a w dodatku korporacje TAXI mają wyłączność na oferowanie swoich usług. W związku z tym ich ceny są wyższe. Warto też wspomnieć, że przylot późnym wieczorem z dziećmi czy z większymi walizkami nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie transportu.

Ile wart jest Twój czas w stosunku do cen dojazdu?

Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja, to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy w Podgoricy. Po takiej wyprawie często to potencjalnie najtańsze rozwiązanie okazuje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My, kiedy staraliśmy się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy „nigdy więcej”. To pewnie ze względu na to, że trafiliśmy na nieklimatyzowany autobus i siedzenia bez oparcia… Ahoj przygodo! 😉 Więcej o tym, jak wygląda dojazd z lotniska Podgorica, możecie poczytać w oddzielnym artykule. Odnośnik do niego znajdziecie w podświetlonym tekście.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Podgorica jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem, bo zapewnia najlepszy komfort i oszczędność czasu. Taka forma dojazdu to bez wątpienia najlepsza opcja dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują większą grupą lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikację publiczną, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Przede wszystkim zwiedzanie samochodem osobowym daje nam możliwość poznania Czarnogóry. Pozwala też na dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyzwanie, zwłaszcza dla niewprawionego kierowcy. Dlatego, starając się myśleć również o takich turystach, postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią. W ten sposób wprowadziliśmy do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Tivat? Jeśli tak, to zerknij tutaj.

Prywatny transfer to nie taksówka

Z lotniska Podgorica najszybciej pojedziemy do hotelu taksówką.
Ceny taksówek z lotniska w Podgoricy wzrosły.

To pierwsza rzecz, którą należy rozróżnić. Warto podkreślić, że prywatny transfer jest usługą o wyższym standardzie, bo indywidualnie dostosowaną pod Wasze potrzeby. Umówiony na godzinę, która Wam odpowiada i potwierdzony wcześniej, żebyście nie musieli nic organizować po wyjściu z lotniska czy hotelu. Dzieci jeżdżą w foteliku – w przeciwieństwie do taksówek. Co więcej – transfer jest realizowany nieoznaczonymi (jak taksówki) i zdecydowanie wyższej klasy samochodami. W głównej mierze jest to usługa dla osób, które cenią sobie komfortowe warunki podróży, ale też nie chcą tracić cennego czasu. Podsumowując, nie jest to usługa dla każdego, bo nie każdy takiej usługi po prostu potrzebuje.

Ceny taksówek z lotniska Podgorica w 2023.

Prywatny transfer z lotniska Podgorica – cennik

Na zakończenie – poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 4 osoby i max. 7 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, ale w przypadku większej grupy trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, która zależy od potrzebnego samochodu.

Ważne: nasza wypożyczalnia samochodów i firma realizująca transfery mają swoją bazę w Budvie, dlatego przejazdy realizują w Budwańskiej Riwierze. Barska Riwiera i Ulcinj niestety jest na tyle daleko, że nie mogą zaproponować atrakcyjniejszych cen niż korporacje TAXI z lotniska – wynika to z czysto logistycznych powodów.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 4 osoby

WAŻNE: Transfer odbywa się samochodem osobowym:
– 4 osoby: możliwe jest transfer TYLKO Z MAŁYM BAGAŻEM
– 2 dorosłych + 2 dzieci – nie ma możliwości zmieścić 2 foteliki TYLKO fotelik + podstawka

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac85 euro170 euro
Tivat / Kotor115 euro230 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 7 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Budva / Petrovac115 euro230 euro
Tivat / Kotor140 euro280 euro

Rezerwacja prywatnego transferu z lotniska Podgorica

W celu zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email auto@hvala.pl:

 • Imię i Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Numery lotów
 • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
 • Miasto – nazwa hotelu/apartamentu
 • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne, np. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik.

  Kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem z kartką z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu. Wtedy możecie już zacząć urlop.
  Płatność gotówką na miejscu u kierowcy.

14 KOMENTARZE

  • Kamila,
   ślicznie dziękujemy za tak miłą reakcję na nasz nowy pomysł.
   Staramy się słuchać Waszych sugestii i dobrze wiedzieć, że trafiliśmy 🙂
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 1. Witam

  Wybieram się pierwszy raz do Czarnogóry w sierpniu jeśli sytuacja nie zmieni się na gorszą. I tu mam pytanie w związku z ,,koroną,, – taksówką mogą jechać jedynie dwie osoby ? Nie chodzi mi o transfer z lotniska a zwyczajnie nie wiem jaką będę mieć odległość do ,, apartamentu ,, po wyjściu z autokaru.

  Pozdrawiam

 2. Jak wygląda temat na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o prywatny transfer 4 osób z lotniska do Bar ? Są opcje u przewoźników dla 4 osób, bez konieczności rezerwacji mini van-a ale czy w obecnej sytuacji jest to możliwe ?

 3. Natalio dziękujemy za super wskazówki jeśli chodzi o transfer z lotniska Podgorica pociagiem. Wszystko się udało, nie było źle. Jeydnie dojście kawałek jest droga bez chodnika Ale to nie droga szybkiego ruchu. Dla osób, które będą mieszkać na trasie pociągu naprawdę dobra alternatywa i bardzo ekonomiczna 2euro osoba dorosła A dziecko Pan konduktpe machnął ręką ?(9lat). Czas wg rozkladu ok 50min do Baru tak jak autem. Pozdrawiamy serdecznie.

  • Super, dziękuje za opisanie swoich doświadczeń 🙂 Wiadomo, nie każdemu będzie odpowiadała taka opcja, ale dobrze wiedzieć, że Wam się podobało 🙂
   PS: a to często słyszymy, że konduktor nie bierze pieniędzy 😀
   Pozdrawiamy

 4. Przepraszam nie zauważyłam, że wszystko jest napisane w poście. To w takim razie mam pytanie, czy do Budvy można dojechać z Podgoricy transportem publicznym? Jaka jest mniej więcej cena za osobę?

 5. Wybieramy się do Petrovac na morzu w lipcu. Chcielibyśmy skorzystać z prywatnego transportu z lotniska w Podgoricy dla 4 osób i dziecka. Czy zmieścimy się w jeden samochód z 3 ma walizkami ( 20 kilo każda). I jak wcześniej trzeba zamówić transport przed wyjazdem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj