Strona główna Komunikacja Drogowa Prywatny transfer z lotniska Tivat

Prywatny transfer z lotniska Tivat

2434
0
Prywatny transfer z lotniska Tivat.
Prywatny transfer z lotniska Tivat.

Prywatny transfer z lotniska Tivat to nowość jaką wprowadzamy od sezonu 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga wsłuchując się w Wasze sugestie, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego wychodząc na przeciw Waszym potrzebom wprowadzamy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Tivat.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jak nie zaplanujemy wcześniej w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to tutaj możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a korporacje TAXI mają wyłączność oferowania swoich usług, co oznacza że ich ceny są wyższe. Przylot późnym wieczorem, z dziećmi czy z większymi walizkami, nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie przewozu. Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja – to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy do Podgoricy. Po takiej wyprawie, często te najtańsze rozwiązanie staje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My starając się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy, nigdy więcej. Więcej możecie poczytać w oddzielnym artykule jak wygląda dojazd z lotniska Tivat.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikacją publiczną – najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Zwiedzanie samochodem osobowym daje nam możliwość poznania Czarnogóry i dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyznanie, tym bardziej dla niewprawionego kierowcy. Dlatego starając się myśleć, również o takich turystach postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią i wprowadzić do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Podgorica – zerknij tutaj.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Tivat jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – najlepszy komfort i cena niższa niż taksówki. Taka forma dojazdu to najlepsze rozwiązanie dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują w więcej osób, lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Prywatny transfer z lotniska Tivat – cennik

Poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 3 osoby i max. 7 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, tylko w przypadku większej grupy, trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, zależną od potrzebnego samochodu.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 3 osoby.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Kotor30 euro60 euro
Budva40 euro80 euro
Petrovac50 euro 100 euro
Bar 75 euro150 euro
Ulcinj90 euro180 euro
Herceg Novi55 euro 110 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 7 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Kotor45 euro90 euro
Budva55 euro110 euro
Petrovac65 euro 130 euro
Bar 90 euro180 euro
Ulcinj105 euro210 euro
Herceg Novi70 euro 140 euro

Warunki zamówienia prywatnego transferu z lotniska Tivat

Do zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email: info@hvala.pl 

  • Imię i Nazwisko
  • Numer telefonu
  • Numery lotów
  • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
  • Miasto – nazwa hotelu / apartamentu
  • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne tj. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik

Kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem – nie można teraz wchodzić na halę wylotów. Ma kartkę z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu – możecie już zacząć urlop. Płatność jest gotówką na miejscu u kierowcy.

Prywatny transfer, to nie jest taksówka

Prywatny transfer to nie jest taksówka. To pierwsza rzecz, którą należy rozróżnić. Prywatny transfer jest usługą o wyższym standardzie. Indywidualnie dostosowany pod Wasze potrzeby. Umówiona tak, jak Wam odpowiada godzina i potwierdzony wcześniej, żebyście nie musieli nic organizować po wyjściu z lotniska czy hotelu. Dzieci jeżdżą w foteliku – czego nie ma w taksówce. Transfer jest realizowany nieoznaczonymi (jak taksówki) i zdecydowanie wyższej klasy samochodami. Jest to usługa dla osób, które cenią komfortowe warunki podróży i nie chcą tracić cennego czasu. Podsumowując również nie jest to usługa dla każdego, bo nie każdy takiej potrzebuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here