Strona główna Komunikacja Drogowa Prywatny transfer z lotniska Tivat

Prywatny transfer z lotniska Tivat

966
0
Prywatny transfer z lotniska Tivat.
Prywatny transfer z lotniska Tivat.

Prywatny transfer z lotniska Tivat to nowość jaką wprowadzamy w sezonie 2020. Staramy się tworzyć naszego bloga wsłuchując się w Wasze sugestie, czego potrzebujecie podczas urlopu i jak chcecie odkrywać ten kraj. Dlatego wychodząc na przeciw Waszym potrzebom wprowadzamy kolejną opcję, czyli prywatny transfer z lotniska Tivat.

Dojazd z lotniska w Czarnogórze – pierwsza przeszkoda

Dojazd z lotnisk w Czarnogórze może być pierwszym zaskoczeniem dla turystów. Jak nie zaplanujemy wcześniej w jaki sposób chcemy dojechać do apartamentu czy hotelu, to tutaj możemy mieć problem. Na lotniskach nie ma komunikacji publicznej, a korporacje TAXI mają wyłączność oferowania swoich usług, co oznacza że ich ceny są wyższe. Przylot późnym wieczorem, z dziećmi czy z większymi walizkami, nie będzie najlepszą opcją na spontaniczne szukanie przewozu. Jeżeli chcemy korzystać z komunikacji publicznej, bo interesuje nas najbardziej ekonomiczna opcja – to trzeba się najpierw dostać taksówką na dworzec autobusowy do Podgoricy. Po takiej wyprawie, często te najtańsze rozwiązanie staje się najdroższe – bo nasz czas i komfort jest jednak czymś nieocenionym… My starając się przetestować komunikację publiczną, po pierwszym razie powiedzieliśmy, nigdy więcej. Więcej możecie poczytać w oddzielnym artykule jak wygląda dojazd z lotniska Tivat.

Wprowadzamy dla Was nowe rozwiązanie – prywatny transfer

Biorąc pod uwagę problem z dojazdem z lotniska i nie najlepiej działającą komunikacją publiczną – najlepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie auta na miejscu. Zwiedzanie samochodem osobowym daje nam możliwość poznania Czarnogóry i dotarcie do atrakcji mniej znanych, gdzie nie funkcjonuje komunikacja publiczna. Ale… są osoby, które nie chcą na urlopie siedzieć za kierownicą. Rozumiemy, że infrastruktura drogowa i górzysty teren to czasami spore wyznanie, tym bardziej dla niewprawionego kierowcy. Dlatego starając się myśleć, również o takich turystach postanowiliśmy porozmawiać z naszą zaprzyjaźnioną wypożyczalnią i wprowadzić do oferty w sezonie 2020 współpracę z nimi w formie prywatnych transferów z lotniska i „TAXI wycieczki”. Szukasz transferu z lotniska Podgorica – zerknij tutaj.

Wcześniej zamówiony prywatny transfer z lotniska Tivat jest najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – najlepszy komfort i cena niższa niż taksówki. Taka forma dojazdu to najlepsze rozwiązanie dla osób, które: nie chcą wynająć auta, przylatują w więcej osób, lub po prostu stawiają na komfort podróży.

Prywatny transfer z lotniska Tivat – cennik

Uzgodniliśmy z firmą realizującą transfery ceny niższe niż obowiązujące w korporacjach TAXI. Dodatkowo transfer korzystniej będzie zamawiać od razu w obie strony. Poniżej przedstawiamy Wam tabele z cennikiem na max. 4 osoby i max. 6 osób. Prywatny transfer można zamówić na dowolną ilość osób, tylko w przypadku większej grupy, trzeba po prostu zapytać o indywidualną wycenę, zależną od potrzebnego samochodu.

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 4 osoby.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Kotor30 euro55 euro
Budva35 euro65 euro
Petrovac50 euro 95 euro
Sutomore / Bar / Dobra Voda60/65 euro110/120 euro
Utjeha / Ulcinj70 euro130 euro
Herceg Novi55 euro 105 euro

Poniżej w tabeli podane są ceny za samochód osobowy max. na 6 osób.

MiastoCena w jedną stronęCena w obie strony
Kotor50 euro90 euro
Budva55 euro100 euro
Petrovac70 euro 130 euro
Sutomore / Bar / Dobra Voda75/85 euro150/160 euro
Utjeha / Ulcinj90 euro170 euro
Herceg Novi75 euro 145 euro

Warunki zamówienia prywatnego transferu z lotniska Tivat

Do zamówienia prywatnego transferu proszę przesłać na email: info@hvala.pl 

  • Imię i Nazwisko
  • Numer telefonu
  • Numery lotów
  • Data przylotu i data wylotu – jeżeli transfer ma być w obie strony
  • Miasto – nazwa hotelu / apartamentu
  • Dodatkowe informacje – jeżeli są istotne tj. wiek dziecka, żeby dobrać fotelik

Kierowca prywatnego transferu czeka przed terminalem – nie można teraz wchodzić na halę wylotów. Ma kartkę z Państwa nazwiskiem, dlatego szybko i bez problemów kierujecie się prosto do samochodu – możecie już zacząć urlop. Płatność jest gotówką na miejscu u kierowcy.

W tym roku ze względu na bezpieczeństwo obowiązują pewne restrykcje (więcej przeczytasz tutaj) m.in. w komunikacji publicznej jest nakaz noszenia maseczek, w taxi nikt nie może siedzieć z przodu obok kierowcy. Realizując prywatny transfer kierowca i pasażerowie, też mają obowiązek noszenia maseczki. Samochody są w bardzo dobrym standardzie, klimatyzowane, więc spokojnie da się przeżyć drogę do apartamentu. Wszystkie auta są regularnie dezynfekowane, dodatkowo każde jest wyposażone w płyn do dezynfekcji. Przed wejściem do środka można zdezynfekować dłonie.
Wszystko w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here