Kajaki w Zatoce Kotorskiej! Tak, to z pewnością doskonały pomysł dla miłośników aktywnego wypoczynku i pięknych krajobrazów. Cała zatoka to bez wątpienia jedno z piękniejszych miejsc w Czarnogórze, słynące z malowniczych krajobrazów, urokliwych miasteczek i klimatycznych zatoczek. W dodatku pływając kajakiem, można podziwiać te piękne widoki z zupełnie innej perspektywy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycję atrakcji, którą możecie zrealizować sami – w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. W przeciwieństwie do wycieczek z naszymi przewodnikami, cała organizacja przebiega w języku angielskim. ALE – wszystko musi być wcześniej zarezerwowane (formularz rezerwacyjny na dole artykułu).

Co można zrobić pływając kajakiem w Zatoce Kotorskiej

Wynajmując kajaki w Zatoce Kotorskiej, można wybierać spośród różnorodnych tras, które odpowiadają zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym kajakarzom. Można wybrać krótsze trasy po zatokach, jak również dłuższe wycieczki na otwarte morze.

Poniżej propozycje, co można zrobić wynajmując kajaki w Zatoce Kotorskiej:

  • Otoczenie gór daje niesamowite wrażenia i nawet jeśli nie wybierzemy się na długą wyprawę, to i tak będzie to niezapomniany dzień. Wystarczy płynąć i chłonąć ten bez wątpienia niepowtarzalny krajobraz dookoła…
  • Pływając kajakiem w Zatoce Kotorskiej, można też zobaczyć wiele gatunków ptaków, ryb, a nawet delfinów.
  • Woda w zatoce jest bardzo czysta i przejrzysta, zachęca to do pływania, dlatego warto przycumować na jednej z plaż. Polecamy wybrać się na plaże np. w Prčanj, Donji Stoliv, Bajova Kula lub Perast.
  • Warto zaplanować również posiłek w jednej z restauracji, których jest bardzo dużo w zatoce. Dla miłośników owoców morza polecamy przede wszystkim dopłynąć do farmy ostryg i muli – można zjeść tam świeżo przyrządzone muszle.

Jeśli interesują cię wycieczki i usługi, które oferujemy w Zatoce Kotorskiej z polskim przewodnikiem i chcesz poznać ją z nami, to więcej możesz dowiedzieć się po kliknięciu w artykuł o Hvalostatku lub Tuk Tukach.

Wynajęcie kajaków w Zatoce Kotorskiej to z pewnością doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, podziwianie pięknych krajobrazów, ale też zanurzenie się w bogatej faunie i florze tego regionu. Dzięki doskonałej organizacji i różnorodności tras, każdy kajakarz, bez względu na poziom zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. Kolejną propozycją dla amatorów tej aktywności mogą być też kajaki nad Jeziorem Szkoderskim.

Kajaki w Zatoce Kotorskiej.
Kajaki w Zatoce Kotorskiej.

  • LOKALIZACJA: KOTOR
  • Kajaki są dwuosobowe.
  • Wynajem jest możliwy na godziny lub cały dzień. Powyżej 3 godzin liczony jest jako cały dzień.
  • Płatność w euro, w gotówce na miejscu.
  • Organizator zapewnia kamizelki ratunkowe, a także specjalne worki wodoodporne, w których można przechować rzeczy podczas płynięcia kajakiem.
  • Warto również zabrać nakrycie głowy, akcesoria do kąpieli i opalania.
CZAS WYNAJMUCENA (euro)
1 godz.10
3 godz.20
cały dzień25

FORMULARZ REZERWACYJNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj