Strona główna Atrakcje 4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

3037
0

4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze – kiedy o tym mowa, to znaczy, że po raz kolejny wybieramy się na półdniową wyprawę na górę Bjelasica i Katun Vranjak. Jest to przede wszystkim pomysł na jednodniową wycieczkę z nami i organizatorem – Eco Tours Montenegro. Co więcej – w terminie 5 czerwca wycieczka jest potwierdzona jako polskojęzyczna.

Program i szczegóły 4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

Trasa rozpoczyna się w Kolasin, a potem prowadzi do ośrodka narciarskiego Kolasin 1450, gdzie zaczyna się off road. Stamtąd kontynuujemy też jazdę do letniej wioski Vranjak, a po krótkiej przerwie ruszamy dalej w podróż przez górę Bjelasica. Podczas jazdy możecie podziwiać jej najwyższe szczyty (Troglava, Zekova Glava i Crna Glava). Następnie zatrzymamy się w punkcie widokowym za letnim pastwiskiem Rupa Vranjanska, zrobimy zdjęcia i będziemy cieszyć się pięknymi widokami na okoliczne góry: Komovi, Prokletije, Sinjavina i Maganik. Potem z łatwością pokonujemy serpentynę i docieramy w pobliże szczytu Zekova Glava na wysokości 2117m n.p.m. Po krótkim spacerze możemy cieszyć się bezsprzecznie wyjątkowym widokiem na polodowcowe jezioro Pesica, jedno z najbardziej znanych „górskich oczu” góry Bjelasica. Przebywamy tam tak długo, jak życzą sobie nasi goście.

4 x 4 jeep safari cena
CENA (euro)
48,00 €

Napoje i jedzenie:
Obiad w lokalnej restauracji wliczony w cenę.

Kto może przyjechać:
Wszyscy, którzy lubią przyrodę.

Wycieczka z polskim przewodnikiem

Zawsze polegamy na doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, dlatego wyprawę jeepami realizuje Eco Tours. Wycieczki organizowane są też po angielsku, czarnogórsku i francusku. Istnieje możliwość zrealizowania wycieczki w języku polskim z Jędrzejem, ale po wcześniejszych ustaleniach. Jeśli jesteś zainteresowany, to po prostu napisz do nas! Poza wysokim sezonem z pewnością częściej będziemy organizować takie wycieczki.

4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

Aktualny harmonogram wycieczek, jakie realizujemy w najbliższych dniach, znajdziesz w oddzielnym artykule tutaj.
Zapisy przyjmujemy tylko mailowo na adres: info@hvala.pl

Lubisz góry? Mamy coś dla ciebie!

Jeśli jesteś pasjonatem gór – a Czarnogóra, jak sama nazwa wskazuje, ma ich pod dostatkiem – to mamy coś dla ciebie! Możesz np. zaplanować wspinaczkę na Via Ferrata w Kotorze lub Durmitorze, gwarantujemy niezapomniane wrażenia – nie tylko dla wprawionych alpinistów. Byliśmy, zdobyliśmy szczyty i polecamy! Kolejną opcją jest trekking do Kanionu Mrtvica. Więcej możecie poczytać po kliknięciu w podświetlony tekst.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj