Strona główna Atrakcje 4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

1956
0
Jeep Safari w Czarnogórze
Jeep Safari w Czarnogórze

Po raz kolejny wybieramy się na półdniowa wycieczka na górę Bjelasica i katun Vranjak. Jest to pomysł na 1-dniową wycieczkę z nami i organizatorem – Eco Tours Montenegro. Termin 5-ego czerwca jest potwierdzony jako wycieczka polskojęzyczna.

Program i szczegóły 4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze

Trasa rozpoczyna się w Kolasin i prowadzi do ośrodka narciarskiego Kolasin 1450, gdzie zaczyna się off road. Kontynuujemy jazdę do letniej wioski Vranjak, po krótkiej przerwie kontynuujemy wycieczkę przez górę Bjelasica, patrząc na najwyższe szczyty Bjelasicy (Troglava, Zekova Glava i Crna Glava). Zatrzymamy się w punkcie widokowym za letnim pastwiskiem Rupa Vranjanska, zrobimy zdjęcia i będziemy cieszyć się pięknymi widokami na okoliczne góry: Komovi, Prokletije, Sinjavina i Maganik. Z łatwością pokonujemy serpentynę i docieramy w pobliże szczytu Zekova glava na wysokości 2117m. Po krótkim spacerze możemy cieszyć się wyjątkowym widokiem na jezioro Pesica, jezioro lodowcowe, jedno z najbardziej znanych „górskich oczu” góry Bjelasica. Przebywamy tam tak długo, jak sobie życzą nasi goście.

Cena: 48,00 €

Napoje i jedzenie:
Obiad w lokalnej restauracji wliczony w cenę.

Kto może przyjechać:
Ludzi, którzy lubią przyrodę.

Wycieczka z polskim przewodnikiem

Zawsze polegamy na doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, dlatego wycieczka jeepami realizowana jest przez Eco Tours. Wycieczki organizowane są po angielsku, czarnogórsku, francusku. Istnieje możliwość zrealizowania wycieczki w języku polskim z Jędrzejem, ale po wcześniejszych ustaleniach. Jeżeli jesteś zainteresowany, to po prostu napisz do nas! Poza wysokim sezonem, na pewno częściej będziemy realizować takie wycieczki.

4 X 4 Jeep Safari w Czarnogórze – zapisy

Aktualny harmonogram wycieczek jakie realizujemy w najbliższych dniach znajdziesz w oddzielnym artykule tutaj.
Zapisy przyjmujemy tylko mailowo na adres: info@hvala.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here