Indywidualny rejs z Budvy to kolejna atrakcja, o którą także najczęściej nas pytacie. Dlatego poniżej przygotowaliśmy propozycję rejsu, w który możecie popłynąć sami – w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie – TYLKO wszystko musi być wcześniej zarezerwowane (formularz rezerwacyjny na dole artykułu). W przeciwieństwie do wycieczek z naszymi przewodnikami, cała organizacja przebiega w języku angielskim. Jeśli jesteście zainteresowani wycieczką z polskim przewodnikiem, zerknijcie na propozycje wycieczek z Budvy.

Dokąd można popłynąć łódką w rejs z Budvy

Trasa ok. 2 godzin: Budva – wokół Starego Miasta – wokół Sveti Stefan – wokół Sveti Nikola (Hawaje) – Budva

Jest to z pewnością jeden z najpopularniejszych rejsów. W tym czasie można opłynąć mury dookoła starówki, ale też podpłynąć do bardzo fotogenicznych skał, jaskiń. Istnieje również możliwość kąpieli w morzu. Kolejną atrakcją jest opłynięcie wyspy Sveti Stefan, a także wyspy Sveti Nikola (Hawaje). W każdym miejscu znajdzie się też czas na zdjęcia i kąpiel. Co więcej – w cenie jest woda i białe wino (powitalna lampka).

Trasa powyżej 2 godzin:

Tymczasem w rejsie powyżej 2 godzin to Wy ustalacie z kapitanem, gdzie chcecie popłynąć. Można zrealizować podstawowy rejs (opis powyżej), ale też odwiedzić inne miejsca, mieć więcej czasu na kąpiel i opalanie. Popularną opcją jest również rejs do Błękitnej Jaskini na Półwyspie Luštica. O pomysły nie musicie się martwić, bo kapitan zaproponuje kilka opcji, w zależności od tego, na ile godzin chcecie popłynąć w rejs.

GALERIA ZDJĘĆ
(kliknij, aby powiększyć)

ILOŚĆ OSÓBCENA (euro)
do 8 osób60 € / za godzinę
od 8 do 12 osób10 € / za osobę / za godzinę

  • Wszystkie rejsy zaczynają się w miejscowości: BUDVA.
  • Rejs jest możliwy w opcji indywidualnej (cała łódka na wyłączność) dla max. 12 osób.
  • Rezerwacja rejsu to min. 2 godziny.
  • Podczas rejsu zawsze jest kapitan, to on prowadzi łódź (nie ma możliwości wynajęcia samej łodzi).
  • W zależności od wybranej opcji rejsu, cena obowiązuje za godzinę (do 8 osób) lub za osobę (powyżej 8 osób). Ceny w tabeli powyżej.
  • Płatność w euro, w gotówce na miejscu.
  • W cenie jest też woda i białe wino (powitalna lampka).
  • Warto zabrać nakrycie głowy, a dodatkowo akcesoria do kąpieli i opalania.

FORMULARZ REZERWACYJNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj