SUP nad Jeziorem Szkoderskim.
SUP nad Jeziorem Szkoderskim.

Pływanie SUP nad Jeziorem Szkoderskim to kolejna aktywna atrakcja w tym regionie, ale też świetny sposób na odkrywanie tego pięknego rezerwatu przyrody. Wybór SUPa lub kajaków z pewnością pozwoli nam być niesamowicie blisko natury. Co więcej – pływając SUPem można dotrzeć w miejsca, gdzie nie wpłyną łódki – nawet te małe, drewniane, którymi organizujemy wycieczki. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycję atrakcji, którą możecie zrealizować sami – w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. W przeciwieństwie do wycieczek z naszymi przewodnikami, cała organizacja przebiega w języku angielskim. ALE – wszystko musi być wcześniej zarezerwowane (formularz rezerwacyjny na dole artykułu).

Gdzie można popłynąć SUPem nad Jeziorem Szkoderskim

Na wynajem SUPa nad Jeziorem Szkoderskim mogą sobie pozwolić prawie wszyscy, bo nie trzeba mieć wprawy. Jeśli nie masz dużo doświadczenia i się zmęczysz, zawsze możesz w dowolnym momencie zawrócić. Organizator oczywiście na miejscu udziela wszystkich informacji potrzebnych do aktywności. Na mapie wskaże także, gdzie można popłynąć i poda czas konkretnych tras.

Poniżej propozycje, gdzie możesz popłynąć wynajętym SUPem nad Jeziorem Szkoderskim:

  • Twierdza Lesendro – to twierdza, która znajduje się na małej wyspie na środku jeziora i oferuje bez wątpienia wspaniałe widoki na otaczający krajobraz. Możesz opłynąć wyspę, a w ten sposób z bliska obserwować ruiny twierdzy, która pochodzi z XVIII wieku. Niedaleko znajduje się też plaża, na której jest restauracja. Trasa ok. 2-3 godziny z Virpazaru.
  • Wyspa Vraninja – opłynięcie wyspy będzie z pewnością świetnym pomysłem na dłuższą wyprawę. Przede wszystkim znajduje się na niej kościół z pięknym punktem widokowym. Trasa ok. 5-6 godzin z Virpazaru.

GALERIA ZDJĘĆ
(kliknij, aby powiększyć)

  • Wynajem SUPa jest możliwy na godziny lub cały dzień. Powyżej 3 godzin liczony jest jako cały dzień.
  • Płatność w euro, w gotówce na miejscu przy odbiorze deski.
  • Każdy turysta jest zobowiązany wykupić bilet wstępu do PN Jeziora Szkoderskiego – koszt. 5 euro / osobę dorosłą (można płacić kartą).
  • Organizator zapewnia kamizelki ratunkowe i specjalne worki wodoodporne, w których można przechować rzeczy podczas płynięcia kajakiem.
  • Warto zabrać nakrycie głowy, akcesoria do kąpieli i opalania.
CZAS WYNAJMUCENA ( w euro)
1 godz.10 €
cały dzień (więcej niż 3 godziny)35 €

FORMULARZ REZERWACYJNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj