Mapa Bałkanów to idealny prezent dla Waszych współtowarzyszy w podróżach albo gadżet, który możecie zawiesić u siebie w mieszkaniu. W wielu domach wiszą mapy-zdrapki całego świata, a my chcemy Wam zaprezentować mapę Bałkanów!

Na ten genialny pomysł wpadli Ruda z Markiem z bloga Bałkany według Rudej i tym skradli nasze serca. Idea jest o tyle fajna, że w końcu miejsca naszych wojaży są pokazane w powiększeniu i nie trzeba ich szukać z lupą w dłoni, jak to jest przy tych zwykłych mapach świata. A naprawdę jest co na Bałkanach zdrapywać!

Co odróżnia mapę Bałkanów od innych map zdrapek?

Sama mapa ma nowoczesny design i modne odcienie. Miejsca, które będziecie zdrapywać są w kolorze złotym, po zdrapaniu pojawiają się pastelowe barwy, które tworzą mapę jeszcze przyjemniejszą dla oka. Dzięki wyraźnym kształtom Bałkanów oraz skali samej mapy, nie będziecie danego kraju zdrapywać raz a… kilka razy! Wszystko dlatego, że kraje są podzielone na regiony, trasy widokowe, atrakcje turystyczne czy pasma górskie. Poniżej wrzucamy Wam zdjęcia jak mapa zmienia się w trakcie odkrywania nowych miejsc.

Jak już wspomnieliśmy najważniejsze rzeczy to wielkość i skala. Mapa jest poświęcona tylko krajom bałkańskim i krajom byłej Jugosławii. Może Wam również pomóc w planowaniu kolejnych wyjazdów. Wystarczy, że wydrapiecie miejsca, w których byliście i ruszycie na następną eskapadę w regiony przez Was nie zdrapane! Z pewnością w planowaniu wakacji pomogą Wam trasy widokowe znajdujące się na mapie. Dodatkowo mapa jest połączona z książką Oli Bałkany podróż w mniej znane i zaznaczone na niej trasy samochodowe oraz punkty. W takim połączeniu można z jeszcze większą przyjemnością odkrywać ten region Europy.

Mapa jest świetnym uzupełnieniem książki "Bałkany, podróż w mniej znane".
Mapa jest świetnym uzupełnieniem książki „Bałkany, podróż w mniej znane”.

Wydrapaliśmy coś dla Was!

My swoją mapę już mamy i zaczynamy zdrapywanie! Sami po sobie widzimy, że tego złotego koloru zostało nam niestety jeszcze dosyć sporo. Musimy przyznać, że nasza ukochana, mała Czarnogóra prezentuje się na tej mapie dumnie, czyli tak samo jak w rzeczywistości. Taki prezent, każdy podróżnik powinien znaleźć pod swoją choinką (bo do buta, ani skarpety chyba nie wejdzie :D), kupujcie mapy dla siebie i dla bliskich od Mikołaja. Jak potrzebujecie innych inspiracji na prezenty dla miłośników Bałkanów to koniecznie zerknijcie na nasz prezentownik Bałkański.

https://www.instagram.com/p/CH-4VIpB17E/

Zniżka dla naszych czytelników

To nie pierwszy raz, kiedy dzielimy się z naszymi czytelnikami zniżkami. Z naszym kodem 20% możecie kupić książkę Bałkany podróż w mniej znane i kulinarny ebook z przepisami Serbskiej Teściowej. Nie mogliśmy pominąć mapy Bałkanów, która jest idealnym prezentem pod choinkę dla miłośników Bałkanów lub dla tych, który mają w planach dopiero je odwiedzić. Wystarczy przy zakupie w Bałkańskim Sklepie użyć kodu hvala10, a otrzymacie zniżkę 10% na zakup mapy!

Zniżka 10 % dla naszych czytelników

My życzymy Wam wydrapania całej Czarnogóry oraz wielu niesamowitych przygód na bałkańskim szlaku! Miłej zabawy i do zdrapania!

Zdrap! Zdrap!

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj