3…2…1… START: MAJÓWKA W CZARNOGÓRZE! To jeden z najlepszych okresów na zwiedzanie, przed szczytem sezonu, przed wysokimi temperaturami i przed tłumami. W tym roku 1 maja wypada w poniedziałek, 3 maja w środę. Wystarczy wykorzystać 3 dni urlopu, by móc cieszyć się wolnym aż przez 9 dni, od 29 kwietnia do 7 maja. To bardzo dobra wiadomość! I właśnie z tej okazji mamy dla Was ofertę specjalną, zniżki: na apartamenty i samochód! Dodatkowo w Budvie w tym czasie będzie KARNAWAŁ!

MIĘDZYNARODOWY KARNAWAŁ W BUDVIE
wypada dokładnie w długi weekend majowy

Majówka w Czarnogórze idealnie zbiega się z corocznym karnawałem organizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu wakacyjnego. Kto wybrał ten termin na odwiedziny nie będzie nrzekał na brak atrakcji. Podczas 4 dniowego karnawału, odbędzie się wiele imprez, do największej należy Wielka Parada Karnawałowa, która zgromadzi rekordową liczbę 3000 uczestników z ponad 10 krajów. Dodatkowo odbędą się dziecięce pokazy karnawałowe oraz 25 koncertów i występów muzycznych w wykonaniu 100 wykonawców! Poniżej program karnawału:

PROGRAM KARNAWAŁU 2023

PIĄTEK 28.04.2023.

Lokalizacja:  Trg slikara (przed murami starego miasta)

• 18:00 – Muzička predstava: Kantata „Apolon i Dafne“ (G.F. Handel)
• 20:00 – ABRUM 

Lokalizacja: Stare Miasto Budva

• 20:00 – Nikola Šoć, Stefan Anđušić b2b Fix, Šćepine vragolije b2b Luton, Priganitze, Radio Katakomba SHOW CASE, TBF, MKDSL (Kluboslavija)

SOBOTA 29.04.2023.

Lokalizacja: od poczty głównej do murów Starego Miasta

• 19:30 – Wielka Międzynarodowa Parada
• 23:30 – Karnawałowe występy grup tanecznych

Lokalizacja: Stare Miasto Budva

• 20:00 – Lazar & Vuk, Buba b2b Burkakke, Jack Lupino & Izi bejb, Buč Kesidi, John K live, Runy, Priganitze

NIEDZIELA 30.04.2023.

Lokalizacja:  Trg slikara (przed murami starego miasta)

• 15:30 – Karnawałowa Dziecięca Parada
• 17:00 – Bal Maskowy
• 20:00 – Koncerty

Lokalizacja: Stare Miasto Budva

• 20:00 – Una Andrea b2b Anyushka, Lerr & Straks, After Affair HYBRID DJ set

PONIEDZIAŁEK 1.05.2023.

Lokalizacja:  Trg slikara (przed murami starego miasta)

• 15:00 – Występy taneczne
• 20:00 – Koncerty
• 21:00 – TANTRA BROTHERS
• 22:30 – VLADO GEORGIEV 

Majówka w Czarnogórze… Nasza propozycja

Poniżej prezentujemy naszą propozycję na weekend majówkowy. Składają się na nią zniżki na apartamenty w Budvie, pakiet na wycieczki fakultatywne i zniżka na wynajem auta. Możecie odbyć z nami 2 wycieczki zagraniczne: do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny, a także jedną lokalną po Czarnogórze. Łacznie 3 wycieczki w niższej cenie!

Majówka w Czarnogórze w górach.
Majówka w Czarnogórze w górach, gdzie warto pojechać samochodem.
Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.
Zatokę Kotorską możecie odkrywac podczas wycieczki na Dach Czarnogóry.

Loty z Polski na majówkę do Czarnogóry

Poza sezonem zapłacicie o wiele mniej za bilety lotnicze, Ryanair często sprzedaje bilety w cenie 100 zł w jedną stronę, ALE majówka to gorący okres i aż takich promocji nie znaleźliśmy. Całą siatkę połączeń znajdziecie w naszym zakualizowanym artykule o lotach bezpośrednich z Polski. Na majówkę do Czarnogóry mamy bezpośrednie połączenia z Gdańska, Krakowa, Wrocławia (Ryanair) i Warszawy (LOT) – ale ceny Polskich lini lotniczych nie schodzą poniżej 1000 zł… Może jeszcze pojawi się jakaś zniżka 🙂

Ceny biletów z dnia 23.03.2023

Loty na majówkę do Czarnogóry.
Loty na majówkę do Czarnogóry.
Loty na majówkę do Czarnogóry.

Majówka w Czarnogórze z noclegiem w Budvie

Z okazji długiego weekendu możemy Wam zaproponować zniżki od Eweliny z FourViews w Budvie. Apartamenty położone blisko plaży oraz Starego Miasta są bardzo korzystną opcją na początek maja. W okolicy znajdziecie również dużą liczbę: restauracji, kawiarni, sklepów spożywczych oraz tras do spacerowania. Koniecznie skorzystajcie z braku tłumów i leżaków na plaży Mogren, które pojawiają się w drugiej połowie maja lub na początku czerwca.

Majówka w Czarnogórze.
Majówka w Czarnogórze to gwarancja zwiedzania bez tłumów.
Majówka w Czarnogórze to gwarancja zwiedzania bez tłumów.
Majówka w Czarnogórze.

Apartamenty FourViews w Budvie

Jak macie ochotę naładować baterie, cieszyć się pięknym widokiem z balkonu i mieć hotelowy standard 4* apartamentów, to zdecydowanie będziecie zadowoleni z tej oferty. Apartamenty są z jedną sypialnią, ale w salonie można rozłożyć sofę. Dodatkowo w każdym znajduje się aneks kuchenny. Macie ochotę na poranną kawę pitą z takim widokiem? Zamawiajcie apartament już teraz!

Na hasło: HALOHVALA

– 20% w terminie 01.04-15.05.2023
– 10% pozosałe terminy w ciągu roku

Rezerwacje bezpośrednio u Eweliny:
Kontakt email: 4viewsapartments@gmail.com
WhatsApp: +382 69 266 004

Apartamenty w pierwszej lini brzegowej w Budvie

Apartament z widokiem na morze
Majówka w Czarnogórze ze zniżkami na apartamentami.
Apartament z widokiem na miasto
Apartamenty są w pełni wyposażone

Ekonomiczny nocleg na majówkę w Czarnogórze

Na naszym blogu znajdziecie wiele polecanych noclegów z platformy booking. Wybraliśmy kilka opcji w różnym budżecie, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie (linki poniżej). Najlepszą bazą wypadową jest Budva, zwłaszcza jeżeli ktoś planuje wybrać się na nasze wycieczki, ale rekomendowane noclegi znajdziecie z wielu innych miejscowości w Czarnogórze TUTAJ.

Na blogu znajdziecie artykuł z wybranym przez nas ekonomicznymi noclegami w Budvie, które będą idealne na majówkę.
10 dni do max. 250 euro / 2 osoby… To wychodzi ok. 50 zł za osobę za dobę!
LINK

W Budvie polecamy apartamenty z pięknym widokiem.

Wynajem samochodu ze zniżką

Od wielu lat polecamy zaprzyjaźnioną wypożyczalnię samochodów, która przygotowała specjalną posezonową ofertę na rezerwacje w kwietniu -10%. REZERWUJĄC w OSTATNICH dniach KWIETNIA – możecie skorzystać ze zniżki na weekend majowy! Mamy pewność, że samochody są w bardzo dobrym stanie technicznym, z pełnym ubezpieczeniem i bez konieczności posiadania karty kredytowej, czy wpłaty kaucji. Całość warunków wynajmu, modele samochodów znajdziecie w artykule o wypożyczalni.

Warto pojechać w miejsca, gdzie nie jeździ komunikacja

Majówka w Czarnogórze ze zniżkami.
Majówka w Czarnogórze.
Majówka w Czarnogórze.
Majówka w Czarnogórze.
Majówka w Czarnogórze.

Wycieczki – do 3 wycieczek sztuka!

Mieliśmy kilka pomysłów co do tegorocznego długiego weekendu. W końcu wymyśliśmy, że stworzymy dla Was pakiet wycieczkowy. Stanęło na dwóch dobrze znanych Wam wycieczkach z lat poprzednich: Dubrownik oraz Dach Czarnogóry i jednej tegorocznej nowości, wycieczki do Trebinja w Bośni i Hercegowinie.

W ten sposób mamy do zaoferowania na Majówkę aż 3 kraje, każdy z Was będzie mieć okazję doświadczyć prawdziwego „kotła bałkańskiego”. Można powiedzieć, że osoby, którę zdecydują się na ten pakiet odwiedzą aż 3 państwa wchodzące kiedyś w skład Jugosławii: Chorwację, Czarnogórę oraz Bośnię i Hercegowinę. Zapraszamy Was w podróż, która pokaże Wam jak dziś wygląda życie w tych krajach oraz jak są mocno zróżnicowane.

PAKIET WYCIECZEK: MAJÓWKA 3w1
Czarnogóra: DACH 70 €
Chorwacja: DUBROWNIK 65 €
Bośni i Hercegowina: TREBINJE 65 €
w pakiecie 3 wycieczki 200 – 15 = 185 €
W formularzu rezerwacyjnym proszę dopisać w komentarzu, że chcą Państwo pakiet majówkowy.

Wycieczka do Trebinja w Bośni i Hercegowinie

Trebinje od razu wywarło na nas pozytywne wrażenie, mieszanka kultur, dobre jedzenie i bałkańska dusza. To naprawdę interesujące miejsce, tym bardziej, że jeszcze nie tak popularne wśród turystów. W sam raz do wakacyjnego odkrycia! Powiedzieć o BiH, że posiada skomplikowaną historię, to nie powiedzieć tak naprawdę nic.

Terytorium Bośni i Hercegowiny obejmuje obszar dwóch regionów historycznych i geograficznych – Bośni (zajmującej około 80% powierzchni kraju) oraz Hercegowiny. Do najważniejszych grup etnicznych zamieszkujących kraj należą: Boszniacy – 48%, Serbowie – 33% i Chorwaci – 15%. Co więcej, Bośnia i Hercegowina uzyskała niepodległość w referendum 1992, ale Serbowie zbojkotowali wyniki głosowania i utworzyli własne państwo – Republikę Serbską ze stolicą w Banja Luce. Prawda, że niełatwo się tutaj połapać? O wiele więcej dowiecie się oczywiście podczas wycieczki, która zapowiada się bardzo ciekawie. Tutaj znajdziecie więcej informacji o naszym Trebinje.

TYP: Historyczno – krajoznawcza. Objazdówka busem.
DLA KOGO: Dla dorosłych i młodzieży.
KIEDY: Kwiecień – Listopad.
LICZBA UCZESTNIKÓW: W busie jest maksymalnie 19 osób.

Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.
Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.

Wycieczka do Dubrownika

Chorwacja to jedyny członek Unii Europejskiej w tym zestawieniu. Chorwaci weszli do UE w 2013 roku, i trzeba przyznać, że pod względem infrastruktury biją na głowę BiH i Czarnogórę. Największą atrakcją tego kraju jest Dubrownik – perła Adriatyku. Kto nie był w Dubrowniku chociaż raz w życiu, to musi to koniecznie nadrobić. Miasto słynie z zabytków, architektury, lokalnej kuchni i życia nocnego. Stare miasto w Dubrowniku – jako zespół miejski – w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Dubrownik zasłynął również jak miasto filmowe. To tutaj m.in. kręcono seriale: „Wikingowie” i „Grę o tron”. Miasto przyciąga również fanów innych superprodukcji, których powstało tutaj bardzo dużo. Mowa między innymi o takich filmach jak „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” z 2017 roku, „Robin Hood” z 2018 roku. Cały opis wycieczki znajduje się tutaj. Życzymy Wam, żebyście zrobili tak piękne pamiątkowe zdjęcia, jak te, które znajdują się w naszym artykule.

TYP: Historyczno – krajoznawcza. Objazdówka busem + rejs.
DLA KOGO: Dla wszystkich.
KIEDY: Kwiecień – Listopad.
LICZBA UCZESTNIKÓW: W busie jest maksymalnie 19 osób.

Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.
Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.

Śladami Njegoša na dach Czarnogóry 

Nadszedł czas na naszą ukochaną Czarnogórę. Wycieczka potocznie nazywana „Dachem” stała się naszym hitem w roku 2022. To dzień, który zapadnie Wam w pamięci na bardzo długo. Pokażemy Wam kilka różnych oblicz tego kraju. Zobaczycie w Kotorze wpływy Republiki Weneckiej, przejedziecie się widokową trasą P1 – powstałą za czasów panowania Austro-Węgrów, zdobędziecie szczyt Jezerski Vrh, zostaniecie również oprowadzeni po historycznej stolicy Czarnogóry – Cetinju. Jest to dzień pełen wrażeń, który uświadomi Wam, dlaczego wybraliśmy właśnie Czarnogórę na nasze miejsce na świecie. Cały opis „Dachu” znajdziecie tutaj. Klikajcie i czytajcie.

TYP: Historyczno – krajoznawcza. Objazdówka busem.
DLA KOGO: Dla dorosłych i młodzieży.
KIEDY: Maj – Listopad.
LICZBA UCZESTNIKÓW: W busie jest maksymalnie 18 osób.

Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.
Majówka w Czarnogórze z pakietem wycieczek 3w1.
Majówka w Czarnogórze w górach.

SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH TURYSTÓW


  • Odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania m.in. PŁATNOŚCI, REZERWACJE znajdziesz: TUTAJ.
  • Warunki udziału w wycieczkach (obowiązkowe do zakceptowania przy rezerwacji) znajdziesz: TUTAJ.

Zarezerwuj wycieczki przez formularz

Poprzedni artykułŁódź motorowa MOLINETE w Zatoce Kotorskiej
Następny artykułRekomendowane apartamenty: okolice Herceg Novi
Po kilku latach spędzonych w biurze podróży jako rezydent trafiłem do Czarnogóry. Na miejscu znalazłem wszystko czego szukałem w życiu: historię, krajobrazy, kuchnię, styl życia. Poznałem tutaj również cudownych ludzi. To wszystko było przyczyną do rozpoczęcia nowego rozdziału. Mieszkając na Bałkanach na stałe można spojrzeć na świat z innej perspektywy. Mam nadzieję, że Wy wszyscy czytający bloga znajdziecie coś dla siebie. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj